טסים לחו"ל? אתם חייבים להזמין כרטיס נטען

בשעה טובה אתם אוטוטו יוצאים לחופשה השנתית שלכם בחו"ל. אתם מחכים לה כבר לא מעט זמן ומרגישים שאתם כבר לא יכולים לחכות. השגרה היא דבר חונק ובלי לנשום אויר מידי פעם, קשה מאוד להמשיך.

חופשה בחו"ל עבור רבים היא בריחה של ממש מהמציאות. היא הדרך היחידה לשנות אוירה, האופציה הבלתי מעורערת להטעין את עצמינו בשביל להמשיך הלאה. יש אנשים שאם היו יכולים היו נוסעים גם 10 פעמים בשנה, אבל מה לעשות, זה לא באמת אפשרי בעיקר בגלל שזה עולה כסף.

אז דרכון כבר יש לכם ביד והזמנתם את כרטיס הטיסה ואת המלונות, ועכשיו מה שנשאר לכם זה לחכות בסבלנות לרגע המיוחל. אבל רגע, מה עם כסף לטיול? הרי אתם צריכים להתנהל בו ביום יום... אתם תיקנו דברים, אתם מתכננים לבלות ואתם צריכים בשביל זה כסף מקומי. אז מהי הדרך הטובה ביותר להחזיק כסף בטיול? התשובה פשוטה – כרטיס נטען. למה? הנה כמה סיבות אבל לפני כן, למה כרטיס אשראי רגיל הוא בעייתי.

הבעיה עם כרטיס אשראי רגיל בחו"ל

אופציה אחת היא להביא איתכם כרטיס אשראי רגיל, כזה שאפשר להעביר בכל מקום. אבל כרטיס אשראי רגיל יכול להיות מסוכן בחו"ל מכמה סיבות. קודם כל, קשה לשלוט ככה בהוצאות. כשיש כרטיס לא מוגבל או עם מסגרת גבוהה, קשה מאוד לשלוט בו. לא כל יום נוסעים לחו"ל וכשזה קורה יש תחושה של "יאללה, בואו נהנה בלי לעשות חישובים". זה לא נכון ובסופו של דבר מגיע החשבון.

בנוסף, כרטיס אשראי רגיל אם הוא נגנב, יכול להיות בעייתי מאוד בחו"ל. אפשר מהר מאוד לעשות בו שימוש ולגנוב ממנו סכום כסף לא מבוטל, ועד שמצליחים לתפוס בטלפון את חברת האשראי בארץ, הנזק יכול להיות גדול. אתם לא רוצים את עוגמת הנפש הזו ועדיף לכם לא להתנהל עם כרטיס אשראי רגיל בחו"ל.

חשוב גם לזכור שלא פעם כשעושים שימוש בכרטיסי אשראי בכספומט, הם נבלעים בו. כשזה קורה בארץ מחכים יום או יומיים ומשחררים אותו. כשזה קורה בחו"ל, אתם לא רוצים "לשרוף" כמה ימים רק בשביל לשחרר אותו. כרטיס אשראי רגיל כיול אם כן להיות צרה צרורה בשבילכם.

קצת על כרטיס אשראי נטען

אז מהו כרטיס נטען ולמה כל כך כדאי דווקא אותו לקחת לחו"ל? כרטיס נטען כשמו כן הוא, כרטיס שיש בו רק את הסכום שטענו בו ולא יותר מזה. בכרטיס אשראי רגיל יש בדרך כלל מסגרת של כמה אלפי שקלים או עשרות אלפי שקלים, ובכרטיס נטען זה יכול להות 200 שקלים, 1000 שקלים או יותר מזה. לכרטיס נטען יש יתרונות רבים לשימוש בחו"ל, והנה כמה מהם.

יתרונות

לא משנה אם אתם מתכננים לטוס לזמן מועט או להרבה זמן לחו"ל, אתם תצטרכו איתכם כסף. כדי שהוא יהיה בטוח וכדי שתהיה לכם שליטה מלאה על ההוצאות, כדאי מאוד שיהיה איתכם כרטיס נטען. כרטיס נטען יספק לכם בטחון רב יותר, הוא יספק לכם שקט נפשי ויאפשר לכם ליהנות מכל רגע בטיול.

אתם לא תצטרכו להיות טרודים מה יקרה אם. אתם תדעו שהכרטיס טעון ואתם אלו ששולטים בהוצאות, תדעו בדיוק כמה אתם רוצים להוציא וכמה יש לכם, והטיול יהיה הרבה יותר כייפי בשבילכם.